Європейський поліпропілен подорожчав на EUR40 за тонну у вересні

08.09.2017

Вереснева контрактна ціна пропілену в Європі була погоджена на EUR40 за тонну вище рівня серпня. На цьому тлі європейські виробники заявили про пропорційне пропілену зростанні експортних цін поліпропілену (ПП) для поставок на ринки країн СНД у вересні, повідомляється в Ціновому Огляді ICIS-MRC.

Переговори щодо вересневого рівня цін європейського (ПП) почалися на поточному тижні, багато учасників ринку констатують, що європейські виробники пішли на підвищення експортних цін поліпропілену (ПП) з-за росту вартості мономеру в регіоні. Обмежень на експорт у частині європейських виробників немає, частина виробників все ж має обмеження з-за зупинок виробництв. Також відзначається підвищений попит на поліпропілен з боку окремих країн СНД.

Угоди щодо вересневих поставок гомополимера пропілену (ПП-гомо) обговорюються в діапазоні EUR1 040-1 100 за тонну, FCA, що на EUR40 за тонну вище серпневого рівня.

Угоди щодо поставок блок-сополімерів пропілену (ПП-блок) обговорюються в діапазоні EUR1 140 -1 200 за тонну, FCA. Переговори щодо вересневих відвантажень стат-сополімерів пропілену (ПП-random) ведуться в межах EUR1 200-1 260 за тонну, FCA.

Джерело

X