Новини

15.06.2018

Ціни ПЕ в Європі ростуть у червніЦіни поліетилену (ПЕ) в Європі очікувано ростуть у червні, відзначають покупці і продавці, але зростання цін ПЕ поки не покрило збільшення котирувань сировини повністю, повідомляє ICIS.

подробнее…
08.06.2018

Європейські виробники в червні підняли ціни ПЕ на EUR30-80 за тоннуЧервнева контрактна ціна етилену в Європі була погоджена на EUR63 за тонну вище рівня травня. Тим не менше, європейські виробники пішли на більш істотне підвищення експортних цін окремих видів поліетилену (ПЕ) для червневих постачань в країни СНД, ніж зростання ціни мономеру, повідомляється в Ціновому огляді ICIS-MRC.

подробнее…
01.06.2018

Червнева контрактна ціна пропілену у Європі зросла на EUR80 за тоннуКонтрактна ціна пропілену в Європі на червневі постачання була узгоджена на рівні EUR1 032 за тонну, що на EUR80 за тонну вище рівня травня, в середу повідомили ICIS учасники ринку.

подробнее…
25.05.2018

Великий виробник (ПЕ) в Європі підвищив травневі ціни на EUR50 за тоннуВеликий виробник поліетилену (ПЕ) в Європі підвищив ціну поліетилену високого тиску (ПВТ) і лінійного поліетилену (ЛПНЩ) на EUR50 за тонну для поставок в травні, повідомляє ICIS.

подробнее…
18.05.2018

Європейські виробники підняли ціни ПНТ для травневих поставок на ринки країн СНДТравнева контрактна ціна етилену в Європі була погоджена на EUR20 за тонну вище рівня квітня. Тим не менш, лише в сегменті поліетилену низького тиску (ПНТ) європейські виробники пішли на підвищення цін для травневих поставок у країн СНД, повідомляється в Ціновому огляді ICIS-MRC.

подробнее…
X