Контрактна ціна пропілену в Європі узгоджена вище рівня серпня на EUR40 за тонну

01.09.2017

Контрактна ціна пропілену в Європі на вересневі поставки була остаточно узгоджена на рівні EUR830 за тонну, що на EUR40 за тонну вище рівня серпня, повідомили ICIS.

Контрактна ціна була затверджена на умовах FD NWE (з доставкою у Північно-Західну Європу).

Всього ж дане узгодження було прямо підтверджено з боку трьох виробників і двох споживачів, що є достатньою конфігурацією для затвердження контрактної ціни, так як вона вважається повністю узгодженою після її підтвердження від мінімум двох виробників (постачальників) і з боку двох споживачів.

Підвищення контрактної ціни пропілену на вересень було очікуваним, враховуючи зростання цін на нафту в серпні, а також нинішній баланс попиту і обмеженої пропозиції.

Раніше зазначалося, що контрактна ціна пропілену в Європі для серпневих поставок була остаточно затверджена на рівні EUR790 за тонну, як і в липні.

Пропілен є основним сировинним компонентом для виробництва поліпропілену (ПП).

Згідно ДатаСкопу компанії Маркет Репорт, сумарний обсяг імпорту ПП у Росію скоротився за підсумками семи місяців поточного року на 4% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року і склав 92,6 тис. тонн. Скорочення зовнішніх поставок відбулося лише за кількома видами поліпропілену.

Джерело

X