Головна

Новини промисловості

16.03.2018

Поліетилен в Європі для покупців з країн СНД подешевшав в березні на EUR20 за тоннуБерезнева контрактна ціна етилену в Європі була погоджена на EUR20 за тонну нижче рівня лютого. На цьому тлі європейські виробники заявили про пропорційне зниження експортних цін поліетилену високого тиску (ПВТ) і лінійного поліетилену (ЛПНЩ) для поставок у країни СНД, повідомляється в Ціновому огляді ICIS-MRC.

подробнее…
09.03.2018

Казаньоргсинтез почав випуск нових полімерів для автокомпонентівКазаньоргсинтез (КОС, входить у групу ТАЇФ) в рамках програми імпортозаміщення, розробив і почав випуск нових полімерів для автокомпонентів, повідомляє РБК віце-прем'єр Татарстан Альберт Карімов.

подробнее…
02.03.2018

Спотові ціни ПВТ знизилися в ЄвропіСпотові ціни поліетилену високого тиску (ПВТ) в Європі знизилися в другій половині лютого на тлі більш слабкого, ніж очікувалося, попиту і високих запасів матеріалу у покупців, повідомляє ICIS.

подробнее…
Всі новини

Про продукцію

ПоліетиленПоліетилен - термопластичний полімер етилену. Є органічним з'єднанням і має довгі молекули ...-CH2-CH2-CH2-CH2-..., де «-» позначає ковалентні зв'язки між атомами вуглецю. Найпоширеніший у світі пластик.

подробнее…

ПолівінілхлоридПолівінілхлорид (ПВХ, поліхлорвініл, вініл, вестолит, хосталит, виннол, корвик, сикрон, джеон, ниппеон, сумилит, луковил, хелвик, норвик та ін) - безбарвна, прозора пластмаса, термопластичний полімер вінілхлориду.

подробнее…

ПоліпропіленПоліпропілен - полімер пропілену (пропена).Поліпропілен отримують полімеризацією пропілену в присутності металлокомплексных каталізаторів, наприклад, каталізаторів Циглера-Натта (наприклад, суміш TiCl4 і AlR3):nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]nМіжнародне позначення - PP.

подробнее…
Асортимент продукції
X