Головна

Новини промисловості

17.11.2017

Постачання сировини на карпатнафтохім склали 222 тис. тонн за 10 місяцівПостачання сировини на українське нафтохімічне підприємство Карпатнафтохім (м. Калуш) за 10 місяців склали 222 тис. тонн, повідомляє Nefterynok.

подробнее…
10.11.2017

Європейський поліетилен подешевшав у листопаді для ринків країн СНДЛистопадова контрактна ціна етилену в Європі була узгоджена на рівні жовтня. Тим не менше, європейські виробники поліетилену (ПЕ) пішли на зниження експортних цін (ПЕ) до EUR60 за тонну для поставок в листопаді на ринки країн СНД.

подробнее…
03.11.2017

Українка придумала новий спосіб переробки поліетилену і перемогла на олімпіаді з екології в БразиліїДвоє молодих українських винахідників отримали золоті нагороди на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології в Бразилії. Про це повідомила прес-служба Міносвіти.

подробнее…
Всі новини

Про продукцію

ПоліетиленПоліетилен - термопластичний полімер етилену. Є органічним з'єднанням і має довгі молекули ...-CH2-CH2-CH2-CH2-..., де «-» позначає ковалентні зв'язки між атомами вуглецю. Найпоширеніший у світі пластик.

подробнее…

ПолівінілхлоридПолівінілхлорид (ПВХ, поліхлорвініл, вініл, вестолит, хосталит, виннол, корвик, сикрон, джеон, ниппеон, сумилит, луковил, хелвик, норвик та ін) - безбарвна, прозора пластмаса, термопластичний полімер вінілхлориду.

подробнее…

ПоліпропіленПоліпропілен - полімер пропілену (пропена).Поліпропілен отримують полімеризацією пропілену в присутності металлокомплексных каталізаторів, наприклад, каталізаторів Циглера-Натта (наприклад, суміш TiCl4 і AlR3):nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]nМіжнародне позначення - PP.

подробнее…
Асортимент продукції
X