Головна

Новини промисловості

22.09.2017

У Харкові горів склад з поліпропіленом19 вересня близько 00:45 на лінію «101» надійшло повідомлення про пожежу у виробничо-складському приміщенні на проспекті Гагаріна, 360 б. Дане підприємство займалося переробкою сировини поліпропілену. Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС в Харківській області.

подробнее…
15.09.2017

Ineos планує в кінці вересня закрити провадження ПВД в НорвегіїКомпанія Ineos, один з найбільших виробників нафтохімічної продукції в Європі та четверта за величиною хімічна компанія в світі, планує в кінці вересня закрити виробництво поліетилену високого тиску (ПВТ) в Бамбл (Bamble, Норвегія) на плановий ремонт, повідомили ICIS джерела ринку.

подробнее…
08.09.2017

Європейський поліпропілен подорожчав на EUR40 за тонну у вересніВереснева контрактна ціна пропілену в Європі була погоджена на EUR40 за тонну вище рівня серпня. На цьому тлі європейські виробники заявили про пропорційне пропілену зростанні експортних цін поліпропілену (ПП) для поставок на ринки країн СНД у вересні, повідомляється в Ціновому Огляді ICIS-MRC.

подробнее…
Всі новини

Про продукцію

ПоліетиленПоліетилен - термопластичний полімер етилену. Є органічним з'єднанням і має довгі молекули ...-CH2-CH2-CH2-CH2-..., де «-» позначає ковалентні зв'язки між атомами вуглецю. Найпоширеніший у світі пластик.

подробнее…

ПолівінілхлоридПолівінілхлорид (ПВХ, поліхлорвініл, вініл, вестолит, хосталит, виннол, корвик, сикрон, джеон, ниппеон, сумилит, луковил, хелвик, норвик та ін) - безбарвна, прозора пластмаса, термопластичний полімер вінілхлориду.

подробнее…

ПоліпропіленПоліпропілен - полімер пропілену (пропена).Поліпропілен отримують полімеризацією пропілену в присутності металлокомплексных каталізаторів, наприклад, каталізаторів Циглера-Натта (наприклад, суміш TiCl4 і AlR3):nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]nМіжнародне позначення - PP.

подробнее…
Асортимент продукції
X