Головна

Новини промисловості

08.12.2017

 Європейські виробники не стали підвищувати ціни поліетилену для ринків країн СНДГруднева контрактна ціна етилену в Європі була погоджена на EUR 32 за тонну вище рівні листопада. Тим не менше, європейські виробники поліетилену (ПЕ) в більшості своїй не пішли на зниження експортних цін ПЕ для поставок в грудні на ринки країн СНД, повідомляється в Ціновому огляді ICIS-MRC.

подробнее…
01.12.2017

Російські вчені створили міцні і легкі полімериМатеріал в два рази легше алюмінію, при цьому надміцний, термо - і морозостійкий — до того ж стійкий до радіації — розробили вчені з Кабардино-Балкарського державного університету імені Х. М. Бербекова.Матеріал, що представляє нове покоління суперконструкційних полімерів, який економічний у виробництві. Його унікальні властивості отримані за рахунок управління ними на молекулярному рівні.

подробнее…
24.11.2017

Ціни ПВД в Європі впали до мінімуму за останні чотири місяціСпотові ціни поліетилену високого тиску (ПВТ) у Європі в листопаді впали до найнижчої позначки за останні чотири місяці, починаючи з липня, повідомили ICIS джерела ринку.

подробнее…
Всі новини

Про продукцію

ПоліетиленПоліетилен - термопластичний полімер етилену. Є органічним з'єднанням і має довгі молекули ...-CH2-CH2-CH2-CH2-..., де «-» позначає ковалентні зв'язки між атомами вуглецю. Найпоширеніший у світі пластик.

подробнее…

ПолівінілхлоридПолівінілхлорид (ПВХ, поліхлорвініл, вініл, вестолит, хосталит, виннол, корвик, сикрон, джеон, ниппеон, сумилит, луковил, хелвик, норвик та ін) - безбарвна, прозора пластмаса, термопластичний полімер вінілхлориду.

подробнее…

ПоліпропіленПоліпропілен - полімер пропілену (пропена).Поліпропілен отримують полімеризацією пропілену в присутності металлокомплексных каталізаторів, наприклад, каталізаторів Циглера-Натта (наприклад, суміш TiCl4 і AlR3):nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]nМіжнародне позначення - PP.

подробнее…
Асортимент продукції
X