Головна

Новини промисловості

20.07.2018

Зростання цін європейського поліпропілену для ринків країн СНД призупинивсяЛипнева контрактна ціна пропілену в Європі була узгоджена на рівні червня, як наслідок, європейські виробники оголосили про пролонгацію червневих експортних цін для поставок на ринки країн СНД у липні, повідомляється в Ціновому Огляді ICIS-MRC.

подробнее…
13.07.2018

ГНС зупинив виробництво поліетилену«Газпром нафтохім Салават» (ГНС), один з найбільших в РФ виробничих комплексів нафтопереробки і нафтохімії, зупинив потужності по випуску поліетилену (ПЕ) на плановий профілактичний ремонт, повідомляється в Ціновому огляді.

подробнее…
06.07.2018

У червні трубний ПНТ у Росії подорожчав а в липні зростання цін продовжитьсяПісля тривалого періоду профіциту у другій половині червня російський ринок натурального трубного поліетилену низького тиску (ПНТ) став дефіцитним. У липні ситуація з наявністю поліетилену на ринку навряд чи покращиться, повідомляється в Ціновому огляді ICIS-MRC.

подробнее…
Всі новини

Про продукцію

ПоліетиленПоліетилен - термопластичний полімер етилену. Є органічним з'єднанням і має довгі молекули ...-CH2-CH2-CH2-CH2-..., де «-» позначає ковалентні зв'язки між атомами вуглецю. Найпоширеніший у світі пластик.

подробнее…

ПолівінілхлоридПолівінілхлорид (ПВХ, поліхлорвініл, вініл, вестолит, хосталит, виннол, корвик, сикрон, джеон, ниппеон, сумилит, луковил, хелвик, норвик та ін) - безбарвна, прозора пластмаса, термопластичний полімер вінілхлориду.

подробнее…

ПоліпропіленПоліпропілен - полімер пропілену (пропена).Поліпропілен отримують полімеризацією пропілену в присутності металлокомплексных каталізаторів, наприклад, каталізаторів Циглера-Натта (наприклад, суміш TiCl4 і AlR3):nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]nМіжнародне позначення - PP.

подробнее…
Асортимент продукції
X