Головна

Новини промисловості

12.10.2018

У жовтні поліетилен в Європі не подорожчав для ринків країн СНД всупереч зростанню ціни етиленуЖовтнева контрактна ціна етилену в Європі була погоджена на EUR10 за тонну вище рівня вересня. Тим не менш, в більшості європейських виробників пішли на пролонгацію вересневих цін поставок поліетилену (ПЕ) в поточному місяці в країни СНД, повідомляється в Ціновому огляді ICIS-MRC.

подробнее…
05.10.2018

Карпатнафтохім зупинить виробництво ПВХ, ПНТНайбільший нафтохімічний завод України —Карпатнафтохім (Калуш, Івано-Франківська обл.) — має намір в листопаді зупинити виробництво поліетилену низького тиску (ПНТ) та полівінілхлориду (ПВХ) на профілактичний ремонт, повідомляється в Ціновому огляді ICIS-MRC.

подробнее…
28.09.2018

Казаньоргсинтез зупинив виробництво ПНТКазаньоргсинтез (КОС, входить у групу ТАЇФ) зупинив виробництво поліетилену низького тиску (ПНТ) на профілактичний ремонт, повідомляється в Ціновому огляді ICIS-MRC.

подробнее…
Всі новини

Про продукцію

ПоліетиленПоліетилен - термопластичний полімер етилену. Є органічним з'єднанням і має довгі молекули ...-CH2-CH2-CH2-CH2-..., де «-» позначає ковалентні зв'язки між атомами вуглецю. Найпоширеніший у світі пластик.

подробнее…

ПолівінілхлоридПолівінілхлорид (ПВХ, поліхлорвініл, вініл, вестолит, хосталит, виннол, корвик, сикрон, джеон, ниппеон, сумилит, луковил, хелвик, норвик та ін) - безбарвна, прозора пластмаса, термопластичний полімер вінілхлориду.

подробнее…

ПоліпропіленПоліпропілен - полімер пропілену (пропена).Поліпропілен отримують полімеризацією пропілену в присутності металлокомплексных каталізаторів, наприклад, каталізаторів Циглера-Натта (наприклад, суміш TiCl4 і AlR3):nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]nМіжнародне позначення - PP.

подробнее…
Асортимент продукції
X