Труби з ПВХ

Труби з полівінілхлориду стали першою трубною продукцією, що виготовляється з полімерів. Труби їх ПВХ виробляють за допомогою процесу екструзії, пресування, а також лиття ПВХ під тиском.

Купити полівінілхлорид

Труби ПВХ виробляють двох видів: з розтрубом і без розтруба. Труби з ПВХ, виготовлені без розтруба, використовуються переважно для монтажу технологічних комунікацій. Їх склеюють одну з одною спеціальним клеєм, а також, з'єднують між собою за допомогою фітингів, які дозволяють зробити обв'язку обладнання будь-якого типу.

Полівінілхлорид володіє високою хімічною стійкістю, тому труби з ПВХ повсюдно задіяні в промислових і технологічних комунікаціях для транспортування агресивних середовищ. ПВХ являє собою негорючий матеріал, що має властивість до самозатухання. Тому труби ПВХ часто використовуються для облаштування кабельних каналів прокладання електрокабелів і кабелів зв'язку зважаючи на виключення можливості виникнення пожежі внаслідок короткого замикання, а також поширення в трубі вогню.

Труби ПВХ характеризуються стійкістю до корозії, малою вагою, тривалим терміном експлуатації (не менше півстоліття), легким і швидким монтажем, не схильні до впливу блукаючих електричних струмів, високою корозійною і хімічною стійкістю.

X