Тара та упаковка

Поліпропіленова плівка - найпопулярніший в світі пакувальний матеріал. Її характеристики близькі до плівки з поліетилену. Проте за багатьма параметрами поліпропіленова плівка навіть перевершує плівки з інших полімерів.

Купити поліпропілен

Поліпропіленова плівка більш стійка до хімічного впливу і нагріванню. Її можна піддавати стерилізації при високій температурі, що підвищує її цінність для фармацевтичної і харчової галузей.

Іншою перевагою поліпропіленової плівки є її нетоксичність, гнучкість, прозорість, легка зварюваність. Значним просуванням на пакувальному ринку поліпропіленова плівка зобов'язана нововведенню "орієнтація плівки". Орієнтована в одному або двох напрямках (взаємно перпендикулярних) поліпропіленова плівка почала вироблятися не так давно, але уявити собі сучасний ринок гнучкої упаковки без неї вже неможливо. Орієнтація плівки підвищує її прозорість, міцність, жорсткість і властивості вологоізоляції.

Останнім часом поліпропілен потихеньку починає витісняти інші пластики у виробництві пляшок різної ємності і кришок до них. Стали все частіше зустрічатися пляшки з поліпропілену з такою плівкою замість паперу для етикеток. Все частіше поліпропілен використовують у виробництві іншої упаковки (контейнерів, тари). За рахунок хімічної стійкості та великої міцності поліпропілен тіснить полістирол, за рахунок глянцевитости і жорсткості - поліетилен багатьох видів.

Завдяки високій хімічній стійкості поліпропілен став застосовуватися і для плакування ємностей, в яких транспортуються і зберігаються так названі «агресивні рідини».

X