«Ставропольський завод стабілізаторів полімерів» наростив випуск продукцій

06.03.2020

Зростання обсягів виробництва вдалося забезпечити за рахунок установки нової лінії по виробництву стеарат металів. Дані речовини використовуються в промисловості при виготовленні м'яких пластикових і твердих виробів з полівінілхлориду (ПВХ).

Потужність встановленого обладнання складає до 10 тонн готової продукції на добу. Використовується в лінії спосіб «сухого виробництва» забезпечує більш високу якість стабілізаторів.

«У розпорядженні підприємства є виробничі потужності, що дозволяють виробляти близько 30 тис. т продукції щорічно. Цього обсягу вистачить, щоб покрити близько 70% потреб російського ринку і країн СНД», — зазначив міністр енергетики, промисловості і зв'язку Ставропольського краю Віталій Шульженко.

Раніше повідомлялося, що в 2017 році ТОВ «Ставропольський завод стабілізаторів полімерів» запустив в експлуатацію першу в Росії лінію з виробництва комплексних стабілізаторів для хімічної промисловості.

Згідно з Ціновим оглядом ICIS-MRC, в Росії купівельна активність на місцевому ринку спала, великі переробники вже закрили всі свої операції за лютневими постачання ПВХ. Попит на смолу в лютому виріс, але в той же час не всі компанії збільшили обсяги закупівель. Російські виробники зберігають високий рівень завантаження потужностей, але надлишку пропозиції смоли немає. До того ж в останні кілька місяців суттєво скоротилися обсяги імпорту, і найближчим часом навряд чи зовнішні поставки зростуть.

Випускаються заводом стабілізатори полімерів знаходять застосування в хімічній, машинобудівній, металургійній промисловості. Їх використовують для виробництва кабельних оболонок, лінолеумів, віконних профілів, гуми, ПВХ-панелей, пластмас, плівок, штучної шкіри.

Джерело

X