Продавці ПЕ в Європі мають намір збільшити лютневі ціни

07.02.2020

Продавці поліетилену (ПЕ) на європейському ринку проінформували своїх покупців про підвищення цін в лютому, повідомив ICIS.

За словами покупців, деякі продавці вже озвучили збільшення цін на EUR20 за тонну на всі марки ПЕ.

Поточна вартість поліетилену дуже низька, у багатьох випадках вона нижче, ніж нова контрактна ціна етилену на рівні EUR970 за тонну, FD NWE (Північний Захід Європи).

Один з виробників ПЕ планує ще більш істотне підвищення котирувань.

Контрактна ціна етилену на лютневі поставки залишилася на рівні грудня минулого року, і котирування сирої нафти і нафти значною мірою знизилися останнім часом, але на ринку спостерігається підвищувальний настрій, оскільки імпортні поставки матеріалу з інших регіонів ростуть, а динаміка цін на світових ринках у цілому вище, ніж на європейському.

Згідно з Ціновим оглядом ICIS-MRC, купівельна активність минулого тижня на російському ринку ПЕ була непоганою, переробники поповнюють свої матеріальні запаси по мірі необхідності. Частина невеликих споживачів має намір здійснити свої перші закупівлі ПЕ в поточному році лише в лютому.

Зниження цін поліетилену минулого тижня продовжилося, але динаміка зниження за деякими видами сповільнилася. У сегменті лінійного ПЕ і зовсім ціни стабільні останнім часом. На минулому тижні стартували переговори з лютневим контрактними цінами на матеріал.

Джерело

X