Поліпропіленове волокно

Поліпропілен має суттєві переваги над іншими полімерами у сфері виробництва волокон. Волокна з поліпропілену мають порівняно низьку вартість.

Купити поліпропілен

З одного кілограма поліпропілену в середньому виходить волокон більше, ніж з одного кілограма іншого будь-якого полімеру. При цьому волокна з поліпропілену відрізняються прекрасними еластичними властивостями, високою міцністю і високою термостійкістю.

Єдиний істотний недолік таких волокон - чутливість до ультрафіолетового випромінювання. Це, мабуть, основна причина, що гальмує початок широкого застосування волокон з поліпропілену в текстильній промисловості.

Також серйозними недоліками даного волокна є не цілком задовільна морозостійкість, відносно важке фарбування поверхні і знижена гігроскопічність. Що б усунути всі ці недоліки поліпропілен можна модифікувати різними методами, наприклад: введенням спеціальних добавок. І хоча модифікація поліпропілену дозволена далеко ще не повністю, частина зарубіжних фірм виробляє у досвідчених кількостях належним чином пофарбовані і стабілізовані волокна, що витримують в умовах впливу сонячних променів тривалу експлуатацію.

X