Поліпропілен

Поліпропілен - полімер пропілену (пропена).

Поліпропілен отримують полімеризацією пропілену в присутності металлокомплексных каталізаторів, наприклад, каталізаторів Циглера-Натта (наприклад, суміш TiCl4 і AlR3):
nCH2=CH(CH3) → [-CH2-CH(CH3)-]n

Міжнародне позначення - PP.

Химическая формула полипропилена

Химическая формула полипропилена

Купити поліпропілен

Параметри, необхідні для отримання поліпропілену близькі до тих, за яких отримують поліетилен низького тиску. При цьому, в залежності від конкретного каталізатора, може виходити будь-який тип полімеру або їх суміші.

Поліпропілен випускається у вигляді порошку або гранул білого кольору з насипною щільністю 0,4-0,5 г/см3. Поліпропілен випускається стабілізованою, пофарбованим і незабарвленим.

Тара та упаковкаПоліпропіленова плівка - найпопулярніший в світі пакувальний матеріал. Її характеристики близькі до плівки з поліетилену. Проте за багатьма параметрами поліпропіленова плівка навіть перевершує плівки з інших полімерів.

подробнее…

Поліпропіленове волокноПоліпропілен має суттєві переваги над іншими полімерами у сфері виробництва волокон. Волокна з поліпропілену мають порівняно низьку вартість.

подробнее…

Поліпропілен у машинобудуванніОдна з властивостей поліпропілену - підвищена зносостійкість. Це обумовлює його широке застосування в автомобілебудуванні, машинобудуванні та будівництві.

подробнее…

Поліпропілен в електроніці і електротехніціВ даній області з поліпропілену виробляються котушки, ізоляційні оболонки, лампові патрони, деталі радіоприймачів, телефонних апаратів, корпуси телевізорів, вимикачів і так далі.

подробнее…

Поліпропілен у медициніХімічні дослідження поліпропілену показали, що в медичній галузі він цілком може зайняти гідне місце.

подробнее…

Поліпропілен як антикорозійний матеріалОдним з типових застосувань поліпропілену є плакування резервуарів, в яких транспортуються і зберігаються хімічно агресивні рідини, в тому числі різні продовольчі товари.

подробнее…
X