Поліетиленова плівка

Поліетиленова плівка - тонкий шар матерії, виготовлений з поліетилену. Пакувальний поліетилен має такі властивості, як еластичність, вологонепроникність, морозостійкість і гігієнічність. Поліетиленова плівка абсолютно безпечна для здоров'я людини: її можна використовувати навіть для виробництва дитячих товарів.

Армированная пленка

Армированная пленка

Прозрачная пленка

Прозрачная пленка

Прозрачная цветная пленка

Прозрачная цветная пленка

Разнообразные цветный пленки

Разнообразные цветный пленки

Купити поліетилен

Види плівок:

  • Плівка світлостабілізована. Гладка поліетиленова плівка, до складу якої входять світлостабілізатори, завдяки яким плівка не старіє під впливом ультрафіолету. Застосовується як еластичний матеріал для покриття парників і теплиць. Строк експлуатації не більше 3 років.
  • Термозбіжна плівка. Еластичний поліетиленовий матеріал, який скорочується при нагріванні і при цьому щільно обтягує запаковані в нього вироби. Термозбіжна плівка випускається у вигляді рукава, напіврукава і полотна, шириною від 150 мм до 2500 мм з фальцами та без. Діапазон товщин термозбіжної плівки - від 10 мкм до 200 мкм.
  • Плівка прозора. Виготовляється шляхом екструзії з поліетилену високого тиску. Випускається у вигляді рукава шириною від 1000 мм до 3000 мм, а також напіврукава і полотна. Товщина плівки - від 10 мкм до 200 мкм.
  • Кольорова плівка. Виготовляється з поліетилену високого тиску методом соекструзії, з додаванням барвників (їх називають суперконцентратами) і стабілізаторів.
  • Армована плівка. Армована поліетиленова плівка - володіє підвищеною міцністю і довговічністю.
X