Поліетилен

Поліетилен - термопластичний полімер етилену. Є органічним з'єднанням і має довгі молекули ...-CH2-CH2-CH2-CH2-..., де «-» позначає ковалентні зв'язки між атомами вуглецю. Найпоширеніший у світі пластик.

Химическая формула полиэтилена

Химическая формула полиэтилена

Купити поліетилен

Являє собою воскоподібну масу білого кольору (тонкі листи прозорі і безбарвні). Хімічно - і морозостійкий, ізолятор, не чутливий до удару (амортизатор), при нагріванні розм'якшується (80-120°С), при охолодженні застигає, адгезія (прилипання) - надзвичайно низька. Іноді в народній свідомості ототожнюється з целофаном - схожим матеріалом рослинного походження.

Поліетиленова плівкаПоліетиленова плівка - тонкий шар матерії, виготовлений з поліетилену. Пакувальний поліетилен має такі властивості, як еластичність, вологонепроникність, морозостійкість і гігієнічність. Поліетиленова плівка абсолютно безпечна для здоров'я людини: її можна використовувати навіть для виробництва дитячих товарів.

подробнее…

Поліетиленові напірні трубиВиробництво поліетиленових труб - молода і прогресивна технологія у виробництві труб як таких.

подробнее…

Поліетиленова тара, ємності і посудиниПоліетиленові тара - це якісні вироби з поліетилену, що дозволяє їх використання в різноманітних цілях і різних сферах господарства.

подробнее…
X