Petkim підвищив січневі ціни ПП, ПЕ та ПВХ в Туреччині

17.01.2020

Турецький виробник полімерів компанія Petkim, власником контрольного пакета акцій якої є азербайджанська SOCAR, підняв січневі ціни поліетилену (ПЕ), поліпропілену (ПП) та полівінілхлориду (ПВХ), повідомили ICIS джерела ринку.

Так, компанія в січні підняла ціни ПП, поліетилену високого і низького тиску (ПВТ і ПНТ) і ПВХ на USD30 за тонну, підтвердило джерело в компанії.

Фактичні ж ціни, названі компанією, вказано на валовій основі, і Petkim може надавати на відвантаження матеріалу великі знижки.

Постачальники ПЕ з США також підняли свої цінові пропозиції наприкінці минулого року. Більшість покупців залишилися на колишніх цінових позиціях на початку січня, очікуючи отримати спочатку всі цінові пропозиції на січневі поставки.

В кінці грудня минулого року на російському ринку ПЕ збереглася хороша купівельна активність, деякі переробники погоджували угоди для поставок в першій декаді січня. Деякі продавці пішли на подальше зниження цін поліетилену. На ринку ж ПП в кінці 2019 року стартували переговори за січневими контрактними поставками російського матеріалу, переробники констатували серйозне зниження цін гомополимера пропілену (ПП-гомо) з боку одного з виробників. Також на контрактному ринку подешевшав трубний стат-сополімер пропілену (ПП-рандом). Також і на ринку ПВХ в кінці грудня традиційно стартували переговори за січневими контрактними постачаннями російського ПВХ на внутрішній ринок. В більшості своїй виробники вийшли з пропозиціями пролонгації грудневих цін на наступний місяць, хоча один з виробників розглядав можливість підвищення цін на 1 мс. руб. за тонну.

Джерело

X