Новини

27.03.2020

Карпатнафтохім просить державу ввести мита на імпортний ПЕ, ПВХ і каустикРаніше зазначалося, що Карпатнафтохім з 2-го січня зупинив виробництво поліетилену низького тиску (ПНТ) з-за високої вартості сировини, яку не покривають поточні світові ціни полімеру.У зверненні міська рада зазначає, що Карпатнафтохім є одним з найбільших платників податків в Івано-Франківській області і в Калуші, тому зупинка підприємства, на якому працює 2792 людина буде мати негативний вплив на бюджети всіх рівнів, ринок праці і призведе до соціально-економічного вибуху в регіоні. За оптимістичним сценарієм, можуть скоротити 20% працівників, при песимістичному — до 80%.

подробнее…
20.03.2020

Індекс виробництва виробів з полімерів в Росії виріс на 7,3%За даними Федеральної служби державної статистики РФ, січневий випуск армованих плівок та некомбінованих склав 85,5 тис. тонн проти 72 тис. тонн і 100 тис. тонн у січні і грудні роком раніше. За весь минулий рік випуск плівковою продукції становив 1 205 тис. тонн.Минулого місяця випуск плит, листів і плівок полімерних непористих досяг 28,4 тис. тонн проти 24,9 тис. тонн і 34,4 тис. тонн у січні і грудні минулого року. За весь 2019 рік випуск даної продукції досяг рівня 387 тис. тонн.

подробнее…
13.03.2020

CSPC закрила завод ПВТ на профілактикуДане підприємство потужністю 270 тис. тонн ПВТ в рік буде закритий на технічне обслуговування протягом 8-10 днів. Компанія закривала дане виробництво на профілактику у січні минулого року.Раніше зазначалося, що компанія на початку травня 2018 року запустила на цьому ж майданчику нову крекінг-установку. З відкриттям другої установки, яка може випускати приблизно 1,2 млн тонн етилену на рік, потужності компанії з випуску етилену на даній площадці більш ніж подвоїлися.

подробнее…
06.03.2020

«Ставропольський завод стабілізаторів полімерів» наростив випуск продукційЗростання обсягів виробництва вдалося забезпечити за рахунок установки нової лінії по виробництву стеарат металів. Дані речовини використовуються в промисловості при виготовленні м'яких пластикових і твердих виробів з полівінілхлориду (ПВХ).Потужність встановленого обладнання складає до 10 тонн готової продукції на добу. Використовується в лінії спосіб «сухого виробництва» забезпечує більш високу якість стабілізаторів.

подробнее…
25.02.2020

BASF і Fabbri створили біорозкладану пакувальну плівкуКонцерн BASF і група компаній Fabbri розробили біорозкладану плівку для упаковки харчових продуктів, повідомляє виробник.На основі сертифікованого біорозкладаного матеріалу ecovio, створеного концерном BASF, група компаній Fabbri виробляє високопрозору тягучу плівку Nature Fresh. Даний продукт — перша сертифікована біоразкладна плівка для харчових продуктів, що поєднує оптимальну повітропроникність, довгий термін збереження продуктів свіжими, високу прозорість і відмінні механічні властивості для автоматичної упаковки. Плівка Nature Fresh схвалена для контакту з харчовими продуктами згідно з американським і європейським стандартам.

подробнее…
X