Motiva Resources може побудувати нову лінію ПЕ на нафтохімічному комплексі в Джефферсоні

04.10.2019

Motiva Enterprises, американська "дочка" саудівського нафтохімічного гіганта Saudi Aramco, розглядає можливість будівництва нової лінії з випуску поліетилену (ПЕ) в Джефферсоні (Jefferson County, штат Техас, США) на нафтохімічному комплексі компанії в Порт-Артурі (Port Arthur, штат Техас, США), повідомив NCT.

Джерело

Дана лінія вартістю USD3,09 млрд може бути включена в проект компанії з будівництва крекінг-установки і виробництва ароматичних речовин на цьому майданчику.

Потужність нової лінії ПЕ поки не уточнюються.

Очікується, що будівельні роботи розпочнуться до четвертого кварталу 2020 року, а їх завершення заплановано на останній квартал 2024 року.

Раніше зазначалося, що в квітні цього року Motiva Enterprises подала заявку владі штату на будівництво нової парової крекінг-установки вартістю USD5 млрд.

Згідно СканПласту компанії Маркет Репорт, в Росії розрахункове споживання поліетилену (ПЕ) склало за підсумками семи місяців поточного року 1 255,8 тис. тонн, що на 9% більше аналогічного показника роком раніше. Зросли поставки всіх видів ПЕ.

Motiva Enterprises, LLC є 100%-ою дочірньою компанією Saudi Refining Inc. зі штаб-квартирою в Х'юстоні, штат Техас, США, і виручкою в USD24 млд. Раніше це було спільне підприємство (50:50) компаній Shell Oil Company і Saudi Refining Inc.

X