Листовий ПВХ

ПВХ (полівінілхлорид) - це термопластичний полімер вінілхлориду. З усього діапазону застосування цього пластику можна виділити виробництво листових матеріалів будівельного і промислового призначення.

Купити полівінілхлорид

За типом структури листові ПВХ-пластики поділяють на спінені і тверді.

Спінений листовий ПВХ - це листовий пластик з дрібнопористою внутрішньою структурою і гладкою рівною поверхнею. Лист спіненого ПВХ має малу вагу, має хорошу звукоізоляцію та вологостійкість, стійкий до впливу навколишнього середовища. Спінений лист ПВХ - один з найбільш затребуваних матеріалів для виробництва зовнішньої реклами, піддається різним методам обробки (штампування, гравіювання і фрезерування, нанесення друкованих зображень).

Твердий листовий ПВХ - це екструзійні листи з однорідною жорсткою структурою і матовою або глянцевою поверхнею. При екструзії в ПВХ-сировину додаються стабілізатори, барвник і різні добавки, які підвищують міцність листового пластику і його стійкість до ультрафіолету.

Твердий листовий пластик ПВХ важко запалюється і не підтримує процес горіння. Хімічна інертність, міцність і термопластичность забезпечили цьому листовому ПВХ пластику гідне місце серед інших пластиків для будівництва та виготовлення зовнішньої реклами.

X