Лукойл Нафтохім Бургас

«ЛУКОЙЛ Нафтохім Бургас» АД - це найбільше нафтопереробне підприємство Балканського півострова. Товариство є структуроопределяющим не тільки для Бургаської регіону, але і для всієї країни.

Капацитет переробки підприємства становить 9.5 млн. т. нафти на рік. Крім потужностей первинної переробки нафти, існує і сильно розвинена мережа вторинної переробки нафтових дериватів. Товариство володіє морськими, залізничними й автотранспортними терміналами.

Компанія володіє сертифікатами по стандарту управління якістю ISO 9001:2008, стандарту керування навколишнім середовищем ISO 14001:2004 та стандарту управління професійною безпекою OHSAS 18001:2007. За ефективність діючої системи управління якістю «ЛУКОЙЛ Нафтохім Бургас» АД отримала приз за якість від Клубу торгових лідерів Європи та Спільноти «Клуб 9000».

12 жовтня 1999 р. Компанія «ЛУКОЙЛ» викупила 58 % акцій «Нефтохима» і вже понад 10 років «ЛУКОЙЛ Нафтохім Бургас» АТ є частиною складу організацій Групи «ЛУКОЙЛ». Одночасно з вступом на територію заводу «ЛУКОЙЛ» приступив до агресивної модернізації і інтенсифікації потужностей, які в найближчі 5-7 років доведеться адаптувати до запеклим вимогам Європейського Союзу щодо якості моторних палив - Євро-III, Євро IV і Євро-V.

У результаті значних інвестицій Компанії «ЛУКОЙЛ» в цілісне оновлення та модернізацію виробничих потужностей, як і введення сучасного менеджменту, сьогодні «ЛУКОЙЛ Нафтохім Бургас» АД - сучасне нафтопереробне підприємство, що працює у відповідності з провідними світовими стандартами.

Визнанням застосування кращої соціальної політики в Республіці Болгарія є номінація Товариства призом «Соціально-відповідальна компанія 2010 року» в конкурсі, організованому щоденником «Парі». Приз було вручено 03.02.2011 р. міністром праці і соціальної політики Республіки Болгарія Тотю Младеновим.

Продукція «Лукойл Нафтохім Бургас»

МаркаЦена
дог.
дог.

X