Казаньоргсинтез

ВАТ «Казаньоргсинтез» розташоване в Казані, столиці Республіки Татарстан, Росія. Казань розташована на Волзі, приблизно в 800 км на схід від р. Москви. Виробничий комплекс розташований приблизно в 15 км на північний захід від центру міста.

Створення ВАТ «Казаньоргсинтез» бере свій початок в кінці 1950-х років. Перша партія продукції була випущена в 1963 році. Територія підприємства становить 4,2 км2 (єдиний промисловий майданчик). З часу заснування підприємство працювало без перерв. На підприємстві працює понад 7000 чоловік.

Підприємство складається з таких виробництв, що мають загальну транспортну, енергетичну і телекомунікаційну інфраструктуру:

  • Завод Етилену (включаючи виробництво фенолу і ацетону);
  • Завод по виробництву і переробці поліетилену низького тиску (ПППНД);
  • Завод поліетилену високого тиску (ПВТ);
  • Завод Органічних продуктів;
  • Завод з виробництва азоту, кисню і холоду;
  • Завод по підготовці і проведенню капітального ремонту;
  • Допоміжні виробництва.

Основними видами продукції є: етилен, поліетилен високого та низького тиску, окис етилену, фенол-ацетон і поліетиленові труби.

Основними видами сировини для виробництва продукції є: етан, пропан-бутан, бензол, доставка яких здійснюється по трубопроводу і залізничним транспортом. Є этиленопровод, що з'єднує ВАТ «Казаньоргсинтез» з іншими виробниками етилену.

Щорічно ВАТ «Казаньоргсинтез» виробляється більше 1 млн. тонн хімічної продукції і є найбільшим з виробництва поліетилену низького і високого тиску, газопровідних поліетиленових труб, фенолу, ацетону, охолоджуючих рідин, хімічних реагентів для видобутку нафти і осушки природного газу. Номенклатурний ряд товарної продукції включає понад 300 різних марок. Відвантаження продукції здійснюється залізничним і автомобільним транспортом. Понад 20% виробленої продукції експортується.

Продукція «Казаньоргсинтез»

СырьеМаркаЦена
Поліетилендог.
дог.
Поліетилен низького тискудог.
дог.
дог.
Поліетилен високого тискудог.

X