Карпатнафтохім

Підприємство ТОВ «Карпатнафтохім» входить до складу ВАТ «ЛУКОЙЛ» (Головне управління нафтопереробки і нафтохімії). Підприємство розташовано в Україні, в місті Калуш Івано-Франківської області.

Закрите акціонерне товариство ЗАТ «ЛУКОР» зареєстровано в грудні 2000 року, і його заснували ВАТ «Оріана» (р. Калуш Івано-Франківської області) та ТОВ «Лукойл-Нафтохім».

Основними підрозділами нафтохімічного комплексу виробництва хлору і каустичної соди, хлористого вінілу, виробництво «Поліолефін». Зважаючи на вигідне географічне положення і тісне партнерство з Європою, ЗАТ «Лукор» став, по суті, вікном у Європу для підприємства ВАТ «Лукойл».

29 жовтня 2004 року закрите акціонерне товариство «ЛУКОР» (р. Калуш Івано-Франківської області) та компанія «LUKOIL Chemical B. V.», зареєстрована Торгово-промисловою палатою р. Амстердам (Нідерланди) виступили засновниками товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатнафтохім». У статутному фонді ТОВ «Карпатнафтохім», який становить 1581280 тис. грн., частка капіталу ЗАТ «ЛУКОР» дорівнює 24%, а компанії LUKOIL Chemical B. V. - 76%. Це, по суті, новий напрям діяльності нафтохімічного підприємства, яке має сприяти інтеграції в європейську і світову економіку.

У травні 2009 року в структурі компанії НК «ЛУКОЙЛ» створено бізнес-сектор «Нафтохімія», куди увійшли калуські підприємства «Карпатнафтохім» і «ЛУКОР».

Продукція «Карпатнафтохім»

СырьеМаркаЦена
Поліетилендог.
Полівінілхлориддог.
дог.
дог.
дог.
дог.

X