CSPC закрила завод ПВТ на профілактику

13.03.2020

Дане підприємство потужністю 270 тис. тонн ПВТ в рік буде закритий на технічне обслуговування протягом 8-10 днів.

Компанія закривала дане виробництво на профілактику у січні минулого року.

Раніше зазначалося, що компанія на початку травня 2018 року запустила на цьому ж майданчику нову крекінг-установку. З відкриттям другої установки, яка може випускати приблизно 1,2 млн тонн етилену на рік, потужності компанії з випуску етилену на даній площадці більш ніж подвоїлися.

Крім того, 9 травня 2018 року CSPC почала комерційні продажі лінійного поліетилену (ЛПНЩ) з нового заводу в Хуейчжоу. Нове підприємство потужністю 400 тис. тонн ПНТ і 300 тис. тонн ЛПНЩ рік було введено в експлуатацію в кінці квітня.

Згідно СканПласту компанії Маркет Репорт, в грудні минулого року розрахункове споживання поліетилену високого тиску (ПВТ) в Росії фактично залишилося на рівні листопада і склало близько 54,58 тис. тонн. Зниження обсягів імпорту було компенсовано скороченням експортних продажів. За весь 2019 рік розрахункове споживання ПВТ в РФ склало 593,66 тис. тонн, що на 9% більше аналогічного показника 2018 року. Скоротилися обсяги експорту ПВТ з боку окремих виробників, а імпорт виріс на 25%.

CNOOC and Shell Petrochemicals Company Limited (CSPC) була створена в кінці 2000 року. Компанія управляє нафтохімічним комплексом світового масштабу в Хуейчжоу провінції Гуандун. Партнерами по спільному підприємству є Shell Nanhai BV., що входить в структуру Royal Dutch Shell Group, з 50%-ми акцій, і CNOOC Petrochemicals Investment Limited (CPIL) також з 50%-ою часткою. CPIL належить компаніям China National Offshore Oil Corporation (CNOOC) (90%) і Guangdong Guangye Investment Group Company Limited (10%).

Будучи інтегрованим нафтохімічним комплексом, основні потужності CSPC включають в себе 11 переробних заводів, а центром комплексу є крекінг-установка потужністю 950 тис. тонн етилену і 500 тис. тонн пропілену в рік. В цілому, комплекс щорічно виробляє близько 2,7 млн тонн похідних від етилену і пропілену нафтохімічних продуктів.

Джерело

X