BASF і Fabbri створили біорозкладану пакувальну плівку

25.02.2020

Концерн BASF і група компаній Fabbri розробили біорозкладану плівку для упаковки харчових продуктів, повідомляє виробник.

На основі сертифікованого біорозкладаного матеріалу ecovio, створеного концерном BASF, група компаній Fabbri виробляє високопрозору тягучу плівку Nature Fresh. Даний продукт — перша сертифікована біоразкладна плівка для харчових продуктів, що поєднує оптимальну повітропроникність, довгий термін збереження продуктів свіжими, високу прозорість і відмінні механічні властивості для автоматичної упаковки. Плівка Nature Fresh схвалена для контакту з харчовими продуктами згідно з американським і європейським стандартам.

Завдяки зазначеним властивостям плівка Nature Fresh дозволяє зберігати свіжість продуктів довше, ніж аналоги з полівінілхлориду (ПВХ), що використовуються для виробництва харчової плівки, такі, як поліетилен. В результаті з'являється можливість скоротити викиди парникових газів, пов'язані з продуктами харчування.

Плівка для харчових продуктів або тягуча плівка — це гнучка тонка плівка, яка переважно використовується для пакування і застосовується в ході процесу натяжної обмотки. Обмотка може проводитися вручну або за допомогою апаратури.

Раніше повідомлялося, що BASF-YPC Co Ltd, спільне підприємство світового нафтохімічного гіганта BASF і китайської Sinopec, 17 лютого зупинила виробництво на заводі з випуску поліетилену високого тиску в Нанкіні (провінція Цзянсу, Китай) з метою проведення планових ремонтних робіт. Очікується, що технічне обслуговування на даному підприємстві потужністю 220 тис. тонн ПВТ в рік буде тривати до кінця лютого поточного року.

Згідно СканПласту компанії Маркет Репорт, в грудні минулого року розрахункове споживання поліетилену високого тиску (ПВТ) в Росії фактично залишилося на рівні листопада і склало близько 54,58 тис. тонн. Зниження обсягів імпорту було компенсовано скороченням експортних продажів. За весь 2019 рік розрахункове споживання ПВТ в РФ склало 593,66 тис. тонн, що на 9% більше аналогічного показника 2018 року. Скоротилися обсяги експорту ПВТ з боку окремих виробників, а імпорт виріс на 25%.

Група Fabbri пропонує продукцію Nature Fresh в чотирьох різних форматах: рулони для ручного або апаратної упаковки в промислових масштабах; коробки для готелів, ресторанів і кейтерингових служб; великі рулони для конвертерів; рулони для упаковки продуктів вручну кінцевими споживачами.

BASF є найбільшою диверсифікованою хімічною компанією у світі та провідним світовим постачальником високоякісного поліаміду і проміжних продуктів з поліаміду для виробництва плівок і моноволокон.

Джерело

X